Konsultant Personalny (m/k/d) - specjalizujący się w sprzedaży

Ingolstadt, Dunaj, 85049
Pełny etat
Pełny etat
04.03.2024

Pytania dotyczące pracy?

Pani Nina Müller ACTIEF Personalmanagement Karlsruhe

Opis stanowiska

Lubisz obsługę klienta i sprzedaż?

Czy jako Konsultant Personalny (m/k/d) wiesz, jak inspirować ludzi dla siebie i naszej firmy?

Dann sind Sie bei uns genau richtig für unser internes Team in Ingolstadt!

Tego właśnie możesz od nas oczekiwać:

  • Możesz spodziewać się atrakcyjnego pakietu wynagrodzeń, w tym udziału w zyskach, premii wakacyjnych i świątecznych , a także pracy mobilnej
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony i ustrukturyzowany program wprowadzający za pośrednictwem naszej własnej e-Akademii
  • Elastyczne modele czasu pracy i elastyczny czas pracy
  • Silny i zmotywowany zespół
  • Wzmacniamy spójność w firmie poprzez płaskie hierarchie
  • Naszą ofertę uzupełniają zniżki pracownicze, imprezy zespołowe oraz możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

Twoje zadania:

  • Dbasz o naszych obecnych klientów i pozyskujesz nowych przez telefon lub na miejscu.
  • Jako doradca personalny (m/k/d) będziesz towarzyszyć powierzonym Ci pracownikom
  • Jesteś odpowiedzialny za prowadzenie negocjacji kontraktowych, przygotowywanie ofert i dokumentów kontraktowych
  • Prezentujesz naszą firmę klientom na miejscu
  • Planowanie i planowanie zadań naszych pracowników zewnętrznych
  • Będziesz ściśle współpracować z kolegami z działu rekrutacji

Twój profil:

  • Ukończyłeś szkolenie zawodowe
  • Idealnie byłoby, gdybyś zdobył już pierwsze doświadczenie zawodowe jako konsultant personalny (m/k/d) lub w zarządzaniu zasobami ludzkimi.
  • Vertrieb und Kundenbetreuung sind Ihnen nicht fremd
  • Ein ausgeprägtes Dienstleistungsverständnis und Kommunikationsstärke zeichnen Sie aus

Aplikacja ekspresowa

Frau Nina Müller
ACTIEF Personalmanagement Karlsruhe

Karlsruhe

Telefon: +49 (0) 721 83171978
Telefax: +49 (0) 721 83171981
E-Mail: [email protected]