Fizjoterapeuta (m/k/d)

Roßwein, 04741
Pełny etat
Pełny etat
13.10.2023

Pytania dotyczące pracy?

Pani Bianka Fleischer ACTIEF Personalmanagement Waldheim

Opis stanowiska

W imieniu znanego klienta z regionu Roßwein poszukujemy dokładnie Ciebie jako fizjoterapeuty (m/k/d) do bezpośredniego stażu.

To właśnie oferuje Twój nowy pracodawca:

Tego właśnie można oczekiwać od ACTIEF:

  • Profesjonalne doradztwo i indywidualny dobór odpowiednich stanowisk
  • Dostęp do spółek, które nie ogłaszają publicznych przetargów
  • Perfekcyjne przygotowanie dokumentów aplikacyjnych
  • Bezpłatny coaching w zakresie ubiegania się o pracę
  • Bezpłatne doradztwo zawodowe

Twoje zadania:

  • Ukończone szkolenie zawodowe jako fizjoterapeuta (m/k/d)

  • Doświadczenie w zawodzie szkoleniowca powinno być dostępne (promujemy możliwości rozwoju zawodowego).

  • Leczenie dolegliwości ortopedycznych i stawowych (praca w spokojnym 30-minutowym cyklu)

Twój profil:

  • Ukończone szkolenie zawodowe jako fizjoterapeuta (m/f/d).
  • Doświadczenie w zawodzie szkoleniowca powinno być dostępne.
  • Jesteś życzliwą osobą, dla której dobro pacjentów ma najwyższy priorytet.
  • Wzajemne uznanie, bezwarunkowa pomoc i absolutne zaufanie są również dla ciebie ważne.
  • Nie jesteś gołosłowny w kwestii otwartości, uczciwości, harmonii, porządku i zaufania.
  • Dla ciebie humor i zabawa to dobry przepis na udany dzień na treningu.

Aplikacja ekspresowa

Frau Bianka Fleischer
ACTIEF Personalmanagement Waldheim

Waldheim

Telefon: +49 (0) 34327 6678-0
Telefax: +49 (0) 34327 6678-24
E-Mail: [email protected]