Monter instalacji grzewczych / sanitarnych m/f/d

Rostock, 18069
Specjalista
Pełny etat
Specjalista
Pełny etat
23.04.2024

Pytania dotyczące pracy?

Pani Kathrin Mierisch ACTIEF Personalmanagement Rostock

Opis stanowiska

W imieniu znanego klienta z regionu Rostock poszukujemy właśnie Ciebie na stanowisko montera instalacji grzewczych/sanitarnych (m/k/d).

Dbamy o Twoją podróż do pracy i pokrywamy koszt biletu miesięcznego w wysokości 49 euro.

Tego właśnie możesz od nas oczekiwać:

  • Bezpieczna praca ze stałą umową o pracę
  • Konkretna szansa na przejęcie
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń zgodnie z układem zbiorowym BAP
  • Osobiste wsparcie ze strony naszego kompetentnego zespołu na miejscu
  • Bonus wakacyjny i świąteczny
  • Bezpłatne badania lekarskie i odzież robocza
  • Długoterminowe zatrudnienie w renomowanej firmie w regionie

Twoje zadania:

  • Konserwacja i naprawa systemów grzewczych i sanitarnych
  • Nowe budownictwo, przebudowa i rozbudowa w sektorze ogrzewania/wentylacji/sanitarnym
  • Przetwarzanie metalowych i plastikowych rur, arkuszy i profili
  • Sprawdzanie systemów pod kątem funkcjonalności i ustawień

Twój profil:

  • Szkolenie zawodowe w opisanej dziedzinie lub
  • Duże doświadczenie w wykonywaniu czynności (np. przyuczenie do zawodu, ale niezdany egzamin czeladniczy)
  • Dobra znajomość zagadnień technicznych
  • Niezależny, zorientowany na wyniki i klienta sposób pracy

Aplikacja ekspresowa

Frau Kathrin Mierisch
ACTIEF Personalmanagement Rostock

Rostock

Telefon: +49 (0) 381 128459-0
Telefax: +49 (0) 381 128459-20
E-Mail: [email protected]