Pracownik działu handlowego (m/f/d)

Landshut, Isar, 84028
Pełny etat
Pełny etat
02.04.2024

Pytania dotyczące pracy?

Pan Michael Bölter ACTIEF Personalmanagement Landshut

Opis stanowiska

Dla naszego międzynarodowego klienta z regionu Landshut poszukujemy osób na stanowisko referenta ds. handlowych (m/k/d). Jesteś zainteresowany? W takim razie czekamy na Twoją aplikację!

Tego właśnie możesz od nas oczekiwać:

  • Możliwość podjęcia zróżnicowanej pracy na bardzo dobrych warunkach
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony od samego początku
  • Wynagrodzenie ponadstandardowe na podstawie układu zbiorowego pracy BAP
  • Nowoczesne biuro z profesjonalnym wyposażeniem

Twoje zadania:

  • Przetwarzanie ofert
  • Planowanie dostawców
  • Weryfikacja i korekta danych i liczb
  • Zarządzanie plikami

Twój profil:

  • Ukończone komercyjne szkolenie zawodowe
  • Pożądane pierwsze doświadczenie komercyjne
  • Dobre umiejętności obsługi pakietu MS Office
  • Biegła znajomość języka niemieckiego w biznesie

Aplikacja ekspresowa

Herr Michael Bölter
ACTIEF Personalmanagement Landshut

Landshut

Telefon: +49 (0) 871 96376-0
Telefax: +49 (0) 871 96376-20
E-Mail: [email protected]