Księgowy finansowy (m/k/d)

Rastatt, 76437
Pełny etat
Pełny etat
23.01.2024

Pytania dotyczące pracy?

Pan Linor Osmani ACTIEF Personalmanagement Karlsruhe

Opis stanowiska

Nasz klient poszukuje obecnie Księgowego Finansowego (m/k/d) do wsparcia działu księgowości. Stanowisko jest stałe i bezpośrednie.

Czy masz uporządkowaną osobowość i zamiłowanie do liczb? - W takim razie aplikuj już dziś!

To właśnie oferuje Twój nowy pracodawca:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Dobra dostępność transportem publicznym i samochodem
  • Dobra równowaga między pracą a życiem prywatnym
  • Płaskie hierarchie
  • Dalsze możliwości szkoleniowe

Twoje zadania:

  • Ogólna rachunkowość finansowa
  • Konta G / L, a także należności i zobowiązania
  • Przygotowywanie miesięcznych sprawozdań finansowych
  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych
  • działania administracyjne

Twój profil:

  • Pomyślnie ukończone szkolenie handlowe lub podobne kwalifikacje
  • Niezbędne doświadczenie zawodowe lub na podobnym stanowisku
  • Pewna obsługa aplikacji pakietu Microsoft Office
  • Niezależny, zorganizowany i niezawodny sposób pracy
  • Zamiłowanie do liczb i technologii

Aplikacja ekspresowa

Herr Linor Osmani
ACTIEF Personalmanagement Karlsruhe

Karlsruhe

Telefon: +49 (0) 721 9378010
E-Mail: [email protected]