Kontroler (m/k/d) do bezpośredniego zatrudnienia

Coburg, 96450
Pełny etat
Pełny etat
31.03.2023

Pytania dotyczące pracy?

Pan Sebastian Dennhardt ACTIEF Personalmanagement Sonneberg, Turyngia

Opis stanowiska

W imieniu naszych znanych klientów z regionu Coburg, Sonneberg i Lichtenfels poszukujemy kandydatów na stanowisko kontrolera (m/k/d) do bezpośredniego zatrudnienia.

To właśnie oferuje Twój nowy pracodawca:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca mobilna
  • Roczne wypłaty premii
  • Bonus wakacyjny i świąteczny

Tego właśnie można oczekiwać od ACTIEF:

  • Profesjonalne doradztwo i indywidualny dobór odpowiednich stanowisk
  • Dostęp do spółek, które nie ogłaszają publicznych przetargów
  • Perfekcyjne przygotowanie dokumentów aplikacyjnych
  • Bezpłatny coaching w zakresie ubiegania się o pracę
  • Bezpłatne doradztwo zawodowe

Twoje zadania:

  • Kontrola, planowanie i zarządzanie wynikami firmy
  • Analiza danych liczbowych firmy (konkurencyjność, potencjał dalszego rozwoju, oszczędności kosztów, zwiększona wydajność)
  • Przygotowywanie analiz, raportów, sprawozdań i rocznych sprawozdań finansowych
  • Planowanie kosztów, budżetowanie, monitorowanie
  • Doradzanie kierownictwu

Twój profil:

  • Studia biznesowe z wyraźnym ukierunkowaniem
  • Pożądane doświadczenie zawodowe
  • Zamiłowanie do liczb i bardzo dobre zrozumienie procesów biznesowych
  • Znajomość księgowości jest również warunkiem koniecznym

Aplikacja ekspresowa

Herr Sebastian Dennhardt
ACTIEF Personalmanagement Sonneberg, Thüringen

Sonneberg, Thüringen

Telefon: +49 (0) 3675 4267-0
Telefax: +49 (0) 3675 4267-24
E-Mail: [email protected]