Csapatasszisztens részmunkaidőben (m/f/d)

Norderstedt, 22844
Részmunkaidő - rugalmas
03.04.2024

Sabrina Demir asszony
ACTIEF Personalmanagement
Hamburg

Munkaköri leírás

Norderstedti, közepes méretű és nemzetközi orientációjú vállalat számára keresünk Téged részmunkaidős csapatasszisztensnek (m/f/d).

Ügyfeleink szolgáltatási köre a légkondicionáló rendszerek minden aspektusára kiterjed, beleértve a tűzvédelmi és hűtéstechnikát, a csővezetékeket, az elektromosságot, az automatizálást és a védőlevegőt.

A sétahajó-, jacht- és haditengerészeti ágazatból érkező ügyfelek nagyra értékelik a szakértelmet, a minőséget és a pontosságot.

Felajánljuk Önnek:

  • Biztos állás állandó munkaszerződéssel
  • Konkrét esély a felvételre
  • Vonzó bércsomag a GVP tarifa szerint
  • Személyes támogatás kompetens csapatunktól a helyszínen
  • Ünnepi és karácsonyi bónusz
  • Ingyenes orvosi vizsgálat és munkaruha
  • Hosszú távú foglalkoztatás a régió egyik neves vállalatánál

Az Ön felelősségi köre:

  • Bejövő számlák könyvelése
  • Általános levelezés beszállítókkal és ügyfelekkel
  • Bejövő/kimenő levelek, általános postafiókok ellenőrzése
  • Adatbevitel és karbantartás az ERP rendszerben
  • Megrendelések létrehozása az ERP rendszerben
  • Az óránkénti recept ellenőrzése
  • Az utazási költségjelentések ellenőrzése
  • Utazási foglalások / technikusok szervezése
  • Excel és Word fájlok létrehozása és karbantartása

Mit hozzon magával:

  • Elvégezett kereskedelmi vagy logisztikai képzés - pályakezdőket is szívesen látunk!
  • Nyitottság és hajlandóság új dolgok megtanulására
  • Szakmai tapasztalat, a kintlévőségek és a kötelezettségek kezelésének ismerete kívánatos.
  • Független és önálló viselkedés
  • Nagyon jó német nyelvtudás írásban és szóban
  • Jó angol nyelvtudás

Frau Sabrina Demir
ACTIEF Personalmanagement Hamburg

Hamburg

Telefon: +49 (0) 040 284098913